Alarko kombi servisi

1954 yılında ülkemizde kurulan Alarko ısıtma, soğutma ve altyapı hizmetleri ve teknoloji gelişimleri alanlarında faaliyet göstermektedir. 1998 yılında alanının dünyadaki lider kuruluşlarından Carrier ile kurduğu ortaklık sonucu uluslararası alanda ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda öncü teknolojiye sahip önemli kuruluşlardan biri haline gelen Alarko, günümüzde dünyanın birçok ülkesinde Pazar lideri olarak kombi ve klima sistemleri ihraç etmektedir.

Ülkemizin araştırma ve geliştirme alanında en yüksek yatırımlarından birini gerçekleştiren Alarko, her yeni seri ürünleri ile daha yüksek enerji verimliliği, daha düşük enerji tüketimi, daha üst boyutta çevre duyarlılığı ve çok daha üstün bir konforu tüm dünyadaki tüketicilerine ulaştırmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en çok kullanılmakta olan Alarko Kombi ürünleri, üstün teknolojisi ile yaşam kalitelerinin artmasına büyük oranda katkılar sağlamaktadır.

İstanbul’ un Anadolu yakasının tüm coğrafyasında ki şubelerimizle kesintisiz olarak sağladığımız Alarko Kombi servisi, bakım ve onarım hizmetlerimizi, on yedi yıllık başarılı bir karne ile sürdürmekte olan firmamız,

 Alarko’ nun kendisine özgü yüksek teknolojisini birebir takip eden çeşitli eğitim politikaları ile teknik kadrosunu sürekli olarak desteklemektedir. Kombi sistemlerinin ülkemizde ilk geliştiği aşamalardan beri sektörde bulunana firmamız, bu avantajıyla elde ettiği yüksek birikim ve deneyimlerini, günümüzün sürekli farklılaşmakta ve yenilenmekte olan gelişmeleri ile sentezleyerek oluşturduğu özel ve farklı bir hizmet anlayışını tüketicilerimize sunabilmektedir.

 

Hizmet anlayışını Alarko’ nun yüksek standartlarının yanı sıra, ürettiği öze çözümlerle destekleyen firmamız, özellikli ve sektörüne yön veren farklı bir hizmet anlayışı geliştirme şansı yakalamıştır. Alarko kombi servisi olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimizi, tüm üniteleri ile üst düzey tüketici memnuniyeti sağlama hedefiyle gerçekleştirmekteyiz.

 

Yirmi dört saat olmak üzere kesintisiz şekilde sunabildiğimiz Alarko Kombi servisi hizmetlerimiz, tüketicilerimizin bölgesel sorunlarına ürettiğimiz özel çözümlerle desteklenebilmektedir. Bu sayede en kısa süreler içerisinde Alarko kombi ürünlerinden kaynaklanan sorunlarınıza en nitelikli çözümler üretebilen firmamız, sektörün en ekonomik ücretlendirme tablosunu tüketicilerimize sunabilmektedir.

0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimize ileteceğiniz tüm hizmet talepleri dakikalar içerisinde mobil teknik servis ünitelerimiz tarafından cevaplanabilmektedir.

 


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi ServisiFerrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant Servisi - Ariston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri

 


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR