Vestel Kombi Servisi

1984 yılında kurulan Vestel, beyaz eşya, elektronik ev aletleri, ısıtma ve soğutma teknolojileri ile elektroniğin hemen her alanında sürdürdüğü faaliyetleri ile dünyanın önde gelen teknoloji üreticileri arasındadır. Ülkemizdeki üretim tesisi Avrupa’ nın en büyük dünyanın en büyük 2. Tesisi olan Vestel, araştırma ve geliştirme alanına yaptığı yüksek yatırımlarla patent şampiyonu kuruluşlardan biridir.

0 (216) 443 79 25 ve 0 (541) 350 90 45 numaralardan servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Günümüzde tüm dünyanın en büyük 200 teknoloji üreticisinden biri olan Vestel, birçok alanda dünyanın en güvenilir ve bilinen ve aynı zamanda satılan markalarından biri olarak, tüm dünyanın yaşam standartlarını yükseltmeye devam etmektedir.

On yedi yıldır sürdürdüğümüz Vestel Kombi servisi hizmetlerimizi, Vestel’ in yüksek standartlarının yanı sıra, sektördeki uzun deneyim yıllarımız boyunca elde ettiğimiz birikimlerimiz ve günümüzde yaşanmakta tüm teknolojik ve kavramsal yeniliklerle desteklemekte olan kuruluşumuz, İstanbul’ un Anadolu yakasına en farklı ve nitelikli Vestel Kombi servisi hizmetini sunabilmektedir.

Tüketici memnuniyetini en doğru hizmet türü ile en üst düzeyde sağlamaya odaklanmış vizyonumuzla, geleceğe güvenle bakan bir altyapı oluşturma olanağı yakalayan firmamız, Vestel’ in tüm dünyada elde ettiği yüksek standardizasyon ile İstanbul sakinlerinin buluşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Tüketicilerimizin beklentilerini belirlemek amacı ile yürüttüğümüz tüm araştırma faaliyetlerimiz sonucunda elde ettiğimiz verilerle göre özel ve farklı çözümlerle tüketicilerimizin karşına çıkma yeteneğini gösteren firmamız, çağdaş ve yenilikçi bir bakış açısı ile geleceğin hizmet dünyasını günümüze getirmektedir.

En nitelikli Vestel kombi servisi hizmet sunumunu, en üstün bilgiye sahip teknik servis birimleri ile en kısa süre içerisinde verebilmekte olan firmamız, İstanbul sakinlerinin hak ettiği dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle firmamız aracılığı ile buluşmaktadır.

Vestel kombi’ lerinin ileri ve üstün teknolojisi hakkında sürekli güncellenmekte olan teknik bilgiler ile üst düzeyde hakim olan teknik servis kadrolarımızla, İstanbul’ un Anadolu yakası’ nın bütününü hizmet götürebilme yeteneği kazandıran, ileri teknolojik donanımlarla desteklenmiş mobil teknik servis ünitelerimizle, yirmi dört saat kesintisiz hizmet verebilme garantimiz ile sektörümüzde öncü bir konum elde etmiş olan kuruluşumuz, üstün nitelikler kazandırdığı Vestel Kombi Servisi hizmetlerini, yine sektöründe öncü olan ekonomik fiyatlandırma seçenekleri ile tüketicilerimize sunabilmektedir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Arçelik kombi servisi – Vestel Kombi ServisiBeko kombi servisiBosch kombi servisiKombi Servisi - Kombi Servisleri

 


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR