indesit

İndesit için doğru yerdesiniz

Beyaz eşya grubunda Avrupa'nın lider markası Indesit, Türkiye pazarında da önemli bir yere sahiptir. Bir İtalyan markası olan Indesit çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, davlumbaz, fırın ve ankastre ürünler ile Türk tüketicisinin güvenini kazanmış bir markadır. İndesit, ürettiği tüm beyaz eşyalarını Türkiye'de yoğun olarak satmaktadır. Elbette İndesit ürünlerini kullananlar için teknik servis hizmeti almak da zaman zaman gerekmektedir. İndesit marka tüm ürünleriniz için güvenli, uzman, profesyonel bir teknik servis hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Biz deneyimli, uzman ve gerçekten profesyonel ekibimizle, son teknoloji arıza tespit ve onarım cihazlarıyla, arızalı İndesit marka ürünlerinizi onarıp, ilk günkü performansıyla sizlere veriyoruz.

Firmalar, bünyelerinde elbette teknik servis bölümleri bulundurur. Ancak, işinde uzman gerçek ustaları istihdam etmek bu firmalar için zordur. Çünkü gerçek ustaları istihdam edilmesi, yüksek ücret talepleri nedeniyle imkansızlaşır. Bu nedenle iyi ustalar genellikle kendi işyerlerinde çalışırlar. Bunu bilen birçok elektronik eşya sahibi, arızalanan ürünlerini firmaların kendi servislerine değil, işinde uzman özel servislere götürür. Bu, ürün sahibi açısından maliyeti düşürürken, hizmet kalitesini ise yükseltir.

Siz de İndesit marka beyaz eşyanızın usta ellerde bakım ve onarımının yapılması için bizi tercih ederek, hem bütçeniz hem de ürünün daha uzun yıllar size ilk günkü performansıyla hizmet etmesi için en doğru kararı verdiniz.

Özellikle beyaz eşya gibi teknolojinin, elektroniğin, akıllı sistemlerin yoğun kullanıldığı ürünler gerek kullanıcı hataları, gerekse maruz kaldıkları darbeler, elektrik akımındaki beklenmeyen dalgalanmalar  vb. bir çok nedenle arızalanır. Bazı ürünlerin ise 6 aylık, yıllık gibi periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Firmamız, hem İndesit marka ürünlerinizin bakımlarını hem de onarımlarını uzman ve eğitimli ustalarıyla yapmaktadır. Ürünlerin arızalarının tespiti, hem son teknoloji cihazlarımız hem de tecrübeli ustalarımızın deneyimleri ile yapılmaktadır. Arızası belirlenen ürününüz, özenle tamir edilmekte ve uygun fiyatlarla sizlere ilk günkü performansıyla verilmektedir.

Siz de arızalanan ürünlerinizi uygun fiyat ve kaliteli hizmetin buluştuğu servisimize emanet edebilirsiniz. Fabrika servislerinde çok daha fazla para ödememek için, haftalarca ürününüzün gönderilmesini beklememek için,  yeterli uzmanlığa, tecrübeye sahip olamayan kişilere belki de ekonomik nedenlerle bir daha alamayacağınız eşyanızı teslim etmemek için, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İndesit ürünlerinizi en uygun fiyatla, en üstün performansla çalışır hale getirmek bizim işimiz. 

 

İletişim;

Sabit: 0 (216) 443 75 89

Cep: 0 (541) 350 90 45

 


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR