Hakkımızda

 

Tüm Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızalarında deneyimli kadrosu ile sorunlara pratik çözümler üretiyor. Sektörün en gelişmiş beyaz eşya, kombi ve Klima servislerinden biri olan firmamız siz değerli kullanıcılar için gün içinde teknik servis hizmeti veriyor.

Yedek parça konusunda oldukça donanımlı olan firmamız eski yeni tüm Beyaz Eşya, Kombi ve Klima garantili bir şekilde tamir edebilmektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi cihazlar için yerinde servis hizmeti veren firmamız kesintisiz olarak çalışan çağrı merkezi ile tüm sorunlarınıza cevap veriyor.

İstanbul Anadolu Yakası geneline gün içinde teknik servis hizmeti sunan firmamız alanında uzman kadrosuyla sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Yıllardır bu alanda hizmet sunan bir firma olarak tamir için gerekli her türlü yedek parça ve donanıma sahibiz. Bu sayede gözden çıkaracağınız kadar eski cihazlarınızı bile garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

İletişim;

Sabit: 0 (216) 316 30 96

Sabit: 0 (216) 443 75 89

Cep: 0 (541) 350 90 45


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR