E.C.A. Kombi Servisi

Geride bıraktığı elli yıllık süre içerisinde ülkemizin, ısı ve yapı sektörünün öncü kuruluşlarından olan E.C.A, yüksek araştırma ve geliştirme potansiyeli ile her dönemde çağın teknolojisini yakalayan öncü bir kombi teknolojileri üreticisidir. Ürettiği yüksek standartlardaki kombiler ile yaşam kalitelerinin yükselmesine önemli katkılar sağlayan E.C.A Kombi ürünleri, Markanın kendisine özel teknolojisi ile üretilmektedir.

Yeni nesil olarak üretilmekte olan her yeni seri ile birlikte daha özgün ve daha yüksek teknolojiyi ve buna paralel olarak çok daha yüksek konfor sunmakta olan E.C.A kombi ürünleri, yüksek oranda kullanıcı hatasına bağlı olmakla birlikte değişken birçok sebebe bağlı olarak çeşitli arızalar ortaya çıkarabilmektedir.

E.C.A ‘ nın kendisine özel teknolojisi, teknik servisi, bakım ve onarım uygulamalarının E.C.A’ nın teknolojisi konusunda deneyim ve birikime sahip teknik personeller tarafından yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Teknik servis sektörünün en önemli sorunlarından biri olan eksik veya yetersiz bilgiler ile yapılan müdahaleler, E.C.A ürünlerinin yüksek teknolojisi ve standartlarına hakim olunmadığı için, daha komplike başka arızaların ortaya çıkmasına neden olabildiği gibi, kombilerin kullanım ömürlerinde dikkate değer bir azalmaya neden olabilmektedir.

Firmamız, E.C.A. Kombi teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerinin sunumunda, 17 başarılı hizmet yılı boyunca edindiğimiz yüksek tecrübe ve bilgi birikimimizi, sürekli yenilenmekte ve gelişmekte günümüzün tüm teknolojik ve kavramsal gelişmeleri ile sentezleyerek oluşturduğumuz, yüksek standartlara sahip hizmet yaklaşımımızla, İstanbul Anadolu Yakası sakinlerinin hak ettiği dünya standartlarında bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

E.C.A. Kombi ürünleri ile yaşayabileceğiniz her türlü sorunla ilgili başvurabileceğiniz en yetkin adres olan kuruluşumuz, sağladığı yüksek standartlardaki ve kesintisiz teknik servis hizmetleri ile, yaşam standartlarınızın yükselmesine katkı sağlamaktadır.

Yılın her günü ve her saat ulaşabileceğiniz 0 (216) 443 79 25 veya 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimiz, bıraktığınız hizmet taleplerini en kıs süreler içerisinde değerlendirmekte ve mobil teknik servis ünitelerimiz tarafından en kısa süre içerisinde cevaplanabilmektedir.

Yeniçağın yeni hizmet anlayışı ile tanışmak, deneyimli ve birikimli kadrolarıyla hizmet sunan kurumsal yapımızın tüm avantajlarından yararlanabilmek için çağrı merkezimizi kullanarak bize ileteceğiniz bir hizmet talebi yeterlidir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisiProfilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi ServisiFerrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant ServisiAriston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm SevisiKombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR