Kısıklı Kombi Servisi

Kısıklı kombi servisi olarak proje ve ayrıcalıklarımız arasında çok önemli bir gelişmeye imza attık. Kısıklı kombi servisi sayesinde artık evlerinizde saatlerce servis bekleme derdiniz olmayacak. Firmamızda servis kaydınız alındıktan sonra sadece 2 saat içerisinde teknik personeliniz sizlere ulaşacaktır. Kısıklı Kombi Servisi olarak firmamızda Demirdöküm, Arçelik , E.C.A, Buderus, Baymak, Protherm, Ferrori, Arçelik, Vestel, Vaillant, Alarko marka kombilerinize servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımlarını zamanında yaptırmanız hem güvenlik hemde tasarruf açısından çok önemlidir. Kombi bakımı esnasında firmamız tarafından yapılan gaz ayarı sayesinde faturalarınızda %40 lara varan tasarruf sağlamaktadır. Günümüzde bacalı kombi zehirlenmeleri ve ölümleri sıkça rastlanmaktadır. Bu nedenle bacalı kombilerinizin kontrolü diğer hermetik cihazlara istinaden çok daha önemlidir. Sizin hayatınız bizim için değerlidir. Kısıklı Kombi Servislerine periyodik olarak bakım yaptırmak istediğinizi belirtin ve sizleri kombi bakımınız ile ilgili olarak zamanı geldiğinde biz arayalım.

Kısıklı Kombi teknik servis hizmetleri olarak onarım, bakım, beyaz eşya servisi konusunda verdiğimiz sınırsız hizmetlerimizde sürekli kendini geliştirmeye yönelik vizyonu ve misyonuyla başarılı çalışmalar ortaya koyan kalite ve güvenilirliliğinden taviz vermeden bakım onarım çalışmalarına aralıksız devam eden genç, dinamik ve güçlü kadromuz ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak hedefimizdir.  Kısıklı Kombi Servisi olarak sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası zengin müşteri yelpazesi ile her zaman en büyük olmayı öncüsü olarak belirlemiş sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetlerini üst seviyelerde tutmaktadır. Kısıklı Kombi Servisi olarak biz servis sektöründe sürekli gelişmeler sağlamak üzere gelişen teknoloji bilgilerini ve geçmiş tecrübelerimizi bir arada kullanmakta ve Demirdöküm, Arçelik, E.C.A, Buderus, Baymak, Protherm, Ferrori, Arçelik, Vestel, Vaillant, Alarko kombi cihazlarınızda arıza onarım montaj de montajlarınızda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız. Kısıklı kombi servisimize kombinizin bakımını yaptırdığınız takdirde eski kombinizin verimi artar yeni kombinizin de ömrü uzar. Tesisatınızda ve kombinizdeki arızalar kış mevsiminin en soğuk dönemlerinde doğalgaz faturanıza yansımaz. Kısıklı kombi servisi tarafından bakımı yaptırılan kombiler sürekli arızalanmayacağı için size beklenmedik masraf çıkarmazlar. Sizler de sonuç olarak daha az doğalgaz faturası ödeyerek daha çok ısınırsınız. 


ümraniye kombi servisi - üsküdar kombi servisi - ünalan kombi servisi - kadıköy kombi servisi - bostancı kombi servisi - libadiye kombi servisi - beykoz kombi servisi - kısıklı kombi servisi - maltepe kombi servisi - pendik kombi servisi - kartal kombi servisi -  dudullu kombi servisi - göztepe kombi servisi - çekmeköy kombi servisi - çengelköy kombi servisi - Esatpaşa kombi servisi - Bulgurlu Kombi servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR