immergas kombi servisi

Immergas İtalya’ nın sektördeki lideri olan, uluslar arası faaliyet gösteren ve gelişmiş teknolojilere sahip Kombi sistemlerinin dünyadaki en önemli üreticilerinden biridir. Birçok ülkede kombi sektörünün lideri olarak faaliyet göstermekte olan İmmergas Kombi, Türkiye’ deki faaliyetlerini 1991 yılında, doğalgazın ülkemizle tanımasıyla birlikte başlatmıştır.

Türkiye’ deki sektöre girişiyle birlikte, sektörü ileri bir teknoloji ile tanıştıran ve bu sayede üstün niteliklere sahip kombi ürünleri ile tüm sektörün gelişimine yön vermiş lider bir markadır. Tüm dünyada kabul gören yüksek teknolojisi kendisine özel araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile sürekli olarak yenilemekte olan marka, ileri teknolojinin yaşam standartları için kullanımının en büyük kanıtlarından biridir.

İmmergas Kombi teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerini on yedi yıldır sürdürmekte olan kuruluşumuz, markanın gelişmiş teknolojisine ülkemizdeki ilk örnekleri ile birlikte hakim olmuş ve periyodik olarak çeşitli eğitim organizasyonları ile tüm personeline tüm teknolojik gelişmeleri aktarmaktadır. Üst düzey tüketici memnuniyeti sağlamak amacıyla oluşturduğumuz tüm organizasyonumuz, uzun sektör tecrübesi ve bilgi birikimiz ile desteklenmiş bir yapıya sahiptir.

İstanbul Anadolu Yakasına hitap etmekte olan firmamız, tüm bölgelere en kısa süreleri içerisinde en kaliteli İmmergas Kombi teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerini sunabilmektedir. Faaliyet alanı olan İstanbul Anadolu yakasının tümünde sürdürdüğümüz araştırma ve geliştirme çalışmalarınızın sonucunda elde ettiğimiz verilerle, tüketici taleplerini ve ihtiyaçlarını belirlemekte olan firmamız, bu doğrultuda ürettiği özel çözümlerle hizmet anlayışının niteliklerini sürekli olarak yükselten bir anlayış içerisindedir.

Yedi gün yirmi dört saat olarak sunduğumuz İmmergas teknik servis hizmetlerimiz, yüksek standartlara sahip olarak yapılandırılmış olan çağrı merkezimiz, gezici teknik servis birimlerimiz ve ileri teknoloji donanımlara sahip servis merkezimiz ile en kaliteli hizmeti sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Üstün niteliklere sahip olan teknik servis yapımız, İstanbul’ un Anadolu yakasının her bölgesine en hızlı şekilde sunulmaktadır. Sektörümüzün en ekonomik koşulları ile sunulmakta olan İmmergas Kombi teknik servis hizmetlerimiz, kurumsal yapımızın tüm avantajlarının tüketici lehine olarak hizmet anlayışımızı desteklemesiyle mümkün olabilmektedir.

Her saat olmak üzere ulaşabileceğiniz 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezlerimize ilettiğiniz hizmet talepleriniz, en kısa süreler içerisinde gezici teknik servis birimlerimizce cevaplanabilmektedir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi ServisiFerrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant Servisi - Ariston Servisi - Siemens Servisi - Immergas ServisiProtherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR