Bulgurlu Kombi Servisi

Bulgurlu kombi servisi olan firmamız tüm marka cihazlarına yerinde ve zamanında müdahale ederek hizmet vermektedir. Bulgurlu Kombi Servisi uzun yıllar hizmet verdiği kombi servisi ve bakımı konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Dünyada ve Türkiye’de gelişen sektöre ayak uydurmak için kombi servisi ve bakımı konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar. Bulgurlu Kombi Servisi bunu göz önünde bulundurarak firmamızın kuruluşundan itibaren bünyemizde bulunan  teknikerleri belli bir olgunluğa erişmiş aile kavramına önem veren rahatlıkla bilgi alışverişi yapabileceğiniz alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Sizler de kombi sorunlarınızda deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Kombi bakımı, kombi servisi ve kombi tamir hizmetlerimiz için bizi 7/24, 0 (216) 443 79 25 ve  0 (541) 350 90 45 numaralarımızdan arayabilirsiniz. Demirdöküm, Arçelik , E.C.A, Buderus, Baymak, Protherm, Ferrori, Arçelik, Vestel, Vaillant, Alarko marka ve model kombileriniz için orjinal yedek parça kullanılıp siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktayız.

 

Bulgurlu kombi servisleri size mümkün olan en ekonomik ev hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür. Bulgurlu kombi teknik servis hizmeti veren firmamız tarafından servis verilecek müşteri 15-30 dakikalar arasında önceden aranarak müşterinin müsait olup olmadığı sorulur şayet müşterimiz müsait olduklarını söylediği takdirde servis hizmeti verilir. Firmamızda gelişmiş müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazlarınıza daha önce yapmış olduğumuz işlemler kayıt altına alınmaktadır. Böylece cihazlarınızın daha önce değişen parçaları ve yapılan işçilikleri takip edebilmekteyiz. Bulgurlu Kombi Servisi olarak bu sayede size daha iyi hizmet vermekteyiz. Firmamız sayesinde kombileriniz çok daha iyi çalışacak ve daha uzun vadesi olarak güzel bir şekilde sorunlar ortadan kalkacaktır. Sizlerin yüzündeki memnuniyet bizim için önemlidir. Bu yüzden sizde bizim yanımızda yer almak ve sınırsız kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken muhakkak firmamızı aramanız ilk aklınıza gelenler arasında olmalıdır. Risk almayın kombilerinizin tamirini Bulgurlu kombi servisine yaptırın.

 


ümraniye kombi servisi - üsküdar kombi servisi - ünalan kombi servisi - kadıköy kombi servisi - bostancı kombi servisi - libadiye kombi servisi - beykoz kombi servisi - kısıklı kombi servisi - maltepe kombi servisi - pendik kombi servisi - kartal kombi servisi -  dudullu kombi servisi - göztepe kombi servisi - çekmeköy kombi servisi - çengelköy kombi servisi - Esatpaşa kombi servisi - Bulgurlu Kombi servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR