Protherm kombi servisi

1991 yılında dönemin Çekoslavakya’ sının başkenti, günümüzde Çek Cumhuriyeti’ nin başkenti olan Prag’ ta elektrikli ısıtma cihazlarının üretilmesiyle faaliyetine başlayan Protherm, kısa süre içerisinde üstün teknolojisi sayesinde uluslar arası bir firma haline dönüşmüştür. 1994 yılında üretimine başladığı duvar tipi üstün teknoloji ürünü kombiler, ertesi yıldan itibaren Ukrayna ve Almanya’ ya ihraç edilmeye başlanmış ve bu tarihten sonraki yüksek standart ve teknolojiye sahip kombi üretimi alanında uzmanlaşmıştır.

Günümüzde dünyanın önemli ısıtma teknolojileri üreticisi olan Protherm, dünyanın birçok ülkesindeki yaşam standartlarını yükseltmektedir. On yedi yıl gibi uzun bir süredir Protherm kombi teknik servisi bakım ve onarım hizmetlerini kesintisiz olarak ve başarılı bir şekilde sürdürmekte olan firmamız, yüksek standartlara ve özgün bir teknolojiye sahip Protherm kombi ürünlerinin, teknolojisi ile ilgili geniş bir deneyim ve bilgi birikimine sahip teknik kadroları ile İstanbul’ un Anadolu Yakasına teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

 Uzun sektör tecrübesi ve birikimlerini sürekli olarak değişmekte ve yenilenmekte olan günümüzün teknolojisi ve kavramsal değişimleri ile destekleyen, faklı ve özel bir hizmet yaklaşımıyla sunmakta olduğu teknik servis hizmetlerini, tüketici taleplerini ön planda tutan ve araştırmacı bir özelliğe sahip olan hizmet yaklaşımıyla sektöründe standartları yönlendirici bir konuma getirmiştir.

Yılın her günü ve her saat olmak üzere verilen teknik servis hizmetlerimizi talep etmek için 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralara sahip çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

Protherm kombi ürünleri ile ilgili oluşabilecek her türlü sorununuzda en kısa süreler içerisinde yanınızda olabilen kuruluşumuz, en nitelikli ve sektörün en ekonomik fiyat politikası ile sunduğu teknik servis hizmetlerini, tüketicilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürekli geliştirmektedir.

Günümüzde konutların ısınma problemine getirilmiş yüksek standartlara sahip kombi çözümleri, konforumuza olan büyük katkıları sayesinde yaşam kalitelerimizin yükselmesine sebep olmaktadır. Dünyanın en önemli kombi ve kombi teknolojileri üreticilerinden biri olan Protherm, uluslar arası olarak en çok tercih nedeni olan kombi ürünlerini üretmektedir. Protherm kombilerin kendisine özgü teknolojisi sebebiyle verilecek tüm teknik destek ve bakım onarım hizmetlerinin, markanın teknolojisi hakkında birikim ve deneyime sahip olan personeller tarafından yapılması bir zorunluluktur.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisiProfilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi ServisiFerrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant ServisiAriston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm SevisiKombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR