Siemens

1840’ lı yıllarda Almanya’ da kurulan Siemens, elektrik, elektronik ve altyapı hizmetleri ile dünyanın köklü ve lider kuruluşlarından biridir. Enerji ve elektronik gibi birçok alanda faaliyet gösteren Siemens 1850 li yıllardan beri ülkemizin teknolojik altyapısına büyük önemde katkılar sağlamıştır. Siemens beyaz eşya ve teknolojileri üretiminde de birçok ilgili sektörde olduğu gibi dünya lideri olarak faaliyet göstermektedir.

Ülkemiz ve dünyanın teknolojik gelişimine bu denli katkıda bulunabilen başka firma ve marka bulunmamakla birlikte, tüm dünyada yaşam kalitesinin yükselmesine doğrudan ve en fazla katkı sağlayan şirketlerden biridir.

Siemens’ in ileri ve üstün teknolojisi ile ürettiği beyaz eşya ürünlerinin teknik servisi bakım ve onarım hizmetlerini sürdürmekte olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasındaki şubeleri ile en nitelikli ve en kaliteli, en hızlı Siemens beyaz eşya servisi hizmetlerini sunabilmektedir.

Siemens’ in ileri ve üstün teknolojisine hakim teknik personel ile, sektörde bulunduğu uzun hizmet süresince elde ettiği birikim ve tecrübelerini çağımızın sürekli yenilenmekte ve farklılaşmakta olan gelişmeleri ile sentezleyerek oluşturduğu hizmet anlayışı ile sektöründe öncü bir konum elde etmiştir.

Siemens’ in tüm altyapı ve elektronik üstünlüğünün birer örneği olan beyaz eşyalarının, kendisine özgü ileri teknolojisi ile ilgili olarak, tüm gelişmeleri yakından takip ettiği eğitim programlarıyla, tüm teknik kadrosunu sürekli olarak desteklemekte olan firmamız,  özellikli ve farklı hizmet yapısıyla tüm İstanbul sakinlerini buluşturmaya devam etmektedir.

Kalite ve nitelik şartlarından ödün vermeden verdiği tüm Siemens beyaz eşya ürünleri teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerini, en hızlı olacak şekilde ve en ekonomik koşullar altından sunabilmektedir.

Yılın her günü ve yirmi dört saat kesintisiz olarak sağladığımız Siemens Beyaz eşya servisi hizmetlerimizden faydalanabilmek için 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimize hizmet taleplerinizi bırakabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasındaki tüm lokasyonlara en süratli şekilde ulaştırabildiğimiz hizmet bütünlüğümüzle, en nitelikli Siemens beyaz eşya ürünleri teknik servisi bakım ve onarımlarını dünya standartlarında bir hizmet kalitesiyle gerçekleştirebilmekteyiz.

Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz sektör tecrübesi ve birikimimizi seçkin İstanbul sakinlerinin hizmetine sunabilmekten haklı bir guru duymaktayız.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi Servisi - Ferrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant Servisi - Ariston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Altus Servisi - Ariston Servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR