ALTUS

1998 yılında faaliyetlerini başlatan Altus, Romanya, Rusya ve Türkiye’ deki üretim tesisleri ile uluslar arası bir beyaz eşya ve teknolojileri üreticisidir. Dünyanın beyaz eşya devlerinden Arçelik’ in markalarından biri olan Altus, üstün teknolojiye sahip tüm beyaz eşya ürünleri ile dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olmayı 14 yıllık faaliyet süresince başarabilmiştir. Arçelik’ in ileri teknolojisi desteğiyle üretilerek kendisine özgü beyaz eşya, ankastre ürünleri ve elektrikli ev aletleri üretimi yapmakta olan Altus, fonksiyonel olarak ürettiği tüm ileri teknoloji ürünlerinde dayanıklılığa özel bir önem vermektedir.

Altus’ un faaliyetlerine başladığı ilk andan beri, İstanbul’ un Anadolu yakasındaki şubeleri ile Altus beyaz eşya ürünleri teknik servisi bakım ve onarım hizmetlerini başarıyla sürdürmekte olan kuruluşumuz, sektörde uzun süreli varlığının oluşturduğu büyük bir birikim ve tecrübeyle nitelikli bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Altus beyaz eşya ürünlerinin üstün teknolojisi ile ilgili yüksek bir bilgi birikimine sahip olan firmamız, Altus beyaz eşya ürünleri ile ilgili tüm sorunlara en kısa süreler içerisinde ve en kaliteli hizmeti sunabilmektedir. Özel bir hizmet anlayışı ile tanıştırdığımız İstanbul sakinlerinin, sürekli gelişen ve değişen yaşam tarzlarının oluşturduğu özel sorunlarına, ürettiğimiz özel çözümlerle üst düzey tüketici memnuniyetini sağlamaktayız.

İstanbul’ un Anadolu yakasındaki tüm lokasyonlara yedi gün ve yirmi dört saat kesintisiz olarak sunabildiğimiz Altus Beyaz eşya servisi hizmetlerimize 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimize ileteceğiniz hizmet talepleri ile ulaşabilirsiniz.

Sektörümüzde bulunmayan özellikteki çözüm olanakları ile Altus beyaz eşyalarından kaynaklanan tüm sorunlarınıza en kısa sürelerde ve en nitelikli teknik servis hizmetini, en uygun fiyat koşulları ile sunabilen firmamız, tüm birimleri ile tüketicilerimizin üst boyutta memnuniyetini sağlamaya odaklanmıştır.

Tüm onarım işlemlerini özel bir garanti kapsamına almakta olan firmamız, aynı zamanda parça değişimi gerektiren tüm onarımlarda Altus markalı orijinal yedek parçaları kullanarak, beyaz eşyalarınızın kullanım ömürlerine katkı sağlamaktadır. İstanbul sakinlerinin hak ettiği üstün nitelikli ve dünya standartlarındaki bir hizmet yaklaşımını sunmakta olan tüm ünitelerimiz, alanlarında sürekli olarak ve çeşitli eğitimlerle desteklenmektedir.


 

 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi Servisi - Ferrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant Servisi - Ariston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi ServisleriAltus Servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR