Vaillant kombi servisi

 

Tüm dünyada ısıtma sistemleri ve teknolojilerinin öncü üreticilerinden biri olan Vaillant, 1992 yılında girmiş olduğu Türkiye piyasasına, farklı bir dinamizm ve ileri teknoloji ile tanıştırmıştır. Vaillant Kombi, tüm dünyada yaşam kalitelerini yükselten ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyen kendisine özel yüksek standartlardaki teknolojisi ile hizmet vermekte olan sektörün dünyada ki en büyük kuruluşlarından biridir.

Yüksek kalite standartları ile üretilen Vaillant Kombi, kendisine özgü ileri bir teknolojiye sahiptir. On yedi yıldır sürdürdüğümüz Vaillant Kombi teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerimiz, markanın tüm ilke ve prensiplerini taşıyan bir anlayışla sürdürülmektedir.

Vaillant’ ın sürekli geliştirmekte olduğu yüksek teknolojisini, periyodik ve çeşitli eğitim organizasyonları birebir teknik personellerine aktararak, uzun hizmet süresince edinmiş olduğu tüm birikimini zenginleştirmekte olan firmamız, Kombi teknolojilerinin hizmete girdiği ilk günlerden bu yana sektörde var olmasının tüm deneyimini aktardığı modern ve yeni bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Etkili, nitelikli ve süratli teknik servis hizmeti sağlayabilmek adına yapılandırdığımız tüm organizasyonumuz, Vaillant kombi ürünlerinin her türlü arızalarına yerinde müdahale ederek çözüm üretebilme yeteneğine sahiptir.

Yılın her günü ve her saat olmak üzere kesintisiz olarak sağlanan teknik servis hizmetlerimize 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimizden ulaşarak hizmet taleplerinizi bırakabilirsiniz. Firmamıza ulaşan hizmet talepleri dakikaları alacak şekilde kısa sürelerde cevaplanabilmektedir.

Hızlı ve sürekli teknik servis hizmeti sağlayarak, üst düzey tüketici memnuniyeti sağlamayı, hizmet yaklaşımının merkezine yerleştirmiş olan kuruluşumuz, özel olarak yapılandırdığı mobil teknik servis ünitelerini, alanlarında uzman teknik servis personelleri ve ileri teknoloji donanımlarla destekleyerek, oluşabilecek her türlü arızaya karşı yerinde müdahale ve onarım yeteneği kazandırmıştır.

Üstün nitelikler ile sağladığımız tüm teknik servis hizmetleri, en hızlı şekilde ve sektörün en ekonomik fiyatları ile verilebilmektedir. Çağımızın tüm teknolojik ve kavramsal yeniliklerini, uzun hizmet deneyimi ve birikimi ile sentezleyerek oluşturduğu yeni bir hizmet anlayışı ile sektörümüzde öncü bir konumda olan firmamız, tüm hizmet yaklaşımını yeniliklerle sürekli destekleyerek geliştirmeye devam etmektedir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi ServisiFerrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant ServisiAriston Servisi - Siemens Servisi - Immergas ServisiProtherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR