Arçelik Kombi Servisi

Dünyanın en güçlü araştırma ve geliştirme altyapılarından birine sahip olan Arçelik, güçlü altyapısı ve ileri teknolojisi sayesinde faaliyet gösterdiği beyaz eşya, elektronik ev aletleri, ısıtma ve soğutma teknolojileri ile bu teknolojilerin altyapıları alanlarında dünyanın lider kuruluşlarından biridir. Günümüzde 4 farklı ülkedeki üretim tesisleri ile dünyada 100’ ün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olan Arçelik, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda Pazar lideri durumundadır.

Geliştirdiği üstün teknolojisi ile ürettiği Arçelik kombi ürünleri, ülkemiz ve dünya standartlarının üzerinde yapı ve özellikleri ile sektörün en ileri teknolojisine sahiptir. Çevreye ve insana olan duyarlılığı, yüksek enerji verimliliği, az enerji tüketimi, ileri teknoloji ile oluşturulmuş akıllı cihazlar gibi özellikleri ön plana çıkan Arçelik Kombi ürünleri, tüm dünyada yaşam standartlarını yükseltmeye devam etmektedir.

İstanbul’ un Anadolu yakasının tüm coğrafyasına 17 yıldır sunduğumuz Arçelik Kombi ürünleri teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerimizi, bu süre zarfında üstün bir başarıyla sürdürmektedir. Uzun hizmet süremiz boyunca sürekli geliştirme olanağı bulduğumuz birikimimizi ve deneyimlerimizi, çağımızın teknolojisi ile birlikte tüm kavramsal değişimleri ile destekleyerek oluşturduğumuz özellikli bir hizmet yaklaşımı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İstanbul sakinlerinin bölgesel özelliklerden ve giderek değişen yaşam tarzlarından kaynaklanan farklı hizmet taleplerini dikkate alan, tüketici taleplerini en ön planda tuttuğumuz hizmet yaklaşımımızla sunmaya devam ettiğimiz Arçelik Kombi Servisi hizmetlerimiz, sektörümüzde örneği olmayan benzersiz bir hizmet anlayışı ve kalitesi sunabilmemize olanak tanımıştır.

İstanbul’ un Anadolu Yakasındaki şubelerimizi ile tüm lokasyonlara en hızlı şekilde cevap verebilme yeteneğine sahip kuruluşumuz, çağımızı yakalayan hizmet anlayışı ile tüketicilerimizin Arçelik kombi ürünlerinden kaynaklanan tüm sorunlarını yerinde müdahale ve onarımlarla giderebilme yeteneğine sahiptir.

İleri teknolojik donanım ve alanlarında uzman teknik personeller ile desteklediğimiz, mobil teknik servis ünitelerimiz ile en hızlı Arçelik Kombi servisi hizmetini sağlayan firmamız, en nitelikli ve en süratli teknik servis hizmetlerini en ekonomik koşullar ile tüketiciye sunarak, bu alanda da öncü olmaktadır.

0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimize ilettiğiniz tüm hizmet talepleri dakikalar ile ölçülebilecek bir zaman diliminde cevaplanacaktır.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Arçelik kombi servisiVestel Kombi ServisiBeko kombi servisiBosch kombi servisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR