Beko kombi Servisi

Koç Holding’ in bünyesindeki Beko 1950 li yıllara dayanan geçmişiyle günümüzde dünyanın en çok satın alınan beyaz eşya markalarından biri durumunda. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına verilen yüksek önemin sonuçlarında kendisine özgün yüksek bir teknoloji elde eden Beko, üstün bir teknoloji ile tüketici beklentilerinin çok ötesinde ürünlerle tüm dünyada en çok aranan beyaz eşya markalarından biri durumundadır.

Tüketici taleplerini ön planda tutan bir anlayışla üretilen Beko beyaz eşya ürünleri, yüksek standartlara sahip, çevreye ve insana karşı duyarlı, yüksek enerji verimliliği sağlayan birer akıllı cihazlar olarak tüketiciye sunulmaktadır. Beko sahip olduğu ileri teknolojinin eseri olan beyaz eşyalar ile ülkemizde ve tüm dünyada yaşam standartlarına büyük katkılar sağlamaktadır.

İstanbul’ un Anadolu yakasında faaliyet gösteren şubelerimizle, on yedi yıldır Beko beyaz eşya teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerini üstün bir başarıyla sunabilmekte olan kuruluşumuz, Beko’ nun yüksek standartları ile uyumlu ve üstün bir kalite anlayışı ile sunduğu hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Uzun sektör tecrübesini hizmet anlayışına birebir yansıtmakta olan firmamız, tüm birimleri ile üst düzey tüketici memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. Geliştirdiğimiz farklı ve çağın gelişmelerini yakalaya hizmet anlayışımızla, sektörümüzde öncü çözümlerle İstanbul sakinlerinin hak ettiği dünya standartlarında ki bir hizmet yaklaşımını sunabilmekteyiz.

İleri teknoloji ile donatılmış servis merkezimiz, Yerinde müdahale ve onarım işlemleri için her türlü arızaya karşı hazırlıklı ekipman ve uzman teknik personellerle desteklenmiş mobil teknik servis ünitelerimiz ve yılın her günü her saat olmak üzere hizmet sunabilmekte olan 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimizle kesintisiz Beko beyaz eşya servisi hizmetlerini sunabilmekteyiz.

Beko’ nun özellikli ve üstün teknolojisine hakim ve periyodik eğitim organizasyonları ile tüm gelişmeleri güncel olarak takip edebilen teknik kadrolarımız ile en nitelikli teknik servis hizmetini, en hızlı ve en ekonomik koşullarla sunabilen firmamız, tüm parça değişim işlemlerinde orijinal yedek parçalar kullanarak, beyaz eşyalarınızın kullanım ömürlerinin uzamasında da katkı sağlamaktadır. Beko beyaz eşya ürünleri yaşadığınız her türlü soruna çözüm üretebilen tüm ünitelerimiz, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak amacıyla tüm birimleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Arçelik kombi servisi – Vestel Kombi Servisi – Beko kombi servisi – Bosch kombi servisi - Kombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR