Bosch Kombi Servisi

Elektronik ve teknolojinin hemen her alanında yer alan Bosch,  dünyanın en eski teknoloji üreticilerinden biri olarak beyaz eşya, ısıtma ve soğutma teknolojileri, elektronik ev aletleri ve benzeri birçok alanda dünya lideri markalardan biridir.

Bosch markasının kendisine özgün olarak geliştirdiği üstün teknolojisi ile üretmekte olduğu kombiler, sektöre yön veren bir çizgide yer almaktadır. Yüksek standartlarda üretilmekte olan Bosch kombi ürünleri, tüketici beklentilerinin üzerine çıkan ve her yeni seri ile birlikte, doğaya daha fazla saygı duyan, enerji verimliliği çok daha fazla yükselmiş ve çok daha fazla konfor sunarak dünyanın birçok ülkesinde yaşam standartlarını yükseltmeye devam etmektedir.

Bosch’ un bu kendisine özgü teknolojisi ile ilgili geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahip olan kuruluşumuz, on yedi yıl gibi uzun bir hizmet süresince, İstanbul Anadolu yakasının tümüne Bosch Kombi teknik servisi, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Alanlarında uzman ve sürekli güncellenen bilgilerle desteklenen teknik kadromuz, uzman teknik personel ve ileri teknoloji donanımlarla desteklenmiş mobil teknik servis ünitelerimiz, ileri teknoloji donanımlarla yapılandırılmış servis merkezimiz ve yirmi dört saat olarak hizmet sunan çağrı merkezimiz ile en nitelikli Bosch Kombi servisi hizmetini sunabilmekte olan firmamız, tüketici taleplerini ön planda tutarak oluşturduğu hizmet anlayışıyla yüksek standartlarını korumaya devam etmektedir.

Bosch markasının ilke ve prensipleri ile yüksek standartlarının temsilcisi olduğunun bilincindeki hizmet yaklaşımımız, uzun sektör birikimlerimizin, çağın tüm yeniliklerine uyum sağlayarak farklılaşması ve çağı yakalaması sonucu oluşturulmuştur. Bosch markalı tüm kombi ürünlerinden kaynaklanan tüm sorunlarınızın en kısa süreler içerisinde, en kalite hizmet anlayışı ile en nitelikli şekilde ve sektörümüzde öncü bir yaklaşımla en ekonomik fiyatlandırmalarla giderilmektedir.

Yılın her günü ve yirmi dört saat boyunca sunulmakta olan Bosch Kombi servisimize 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimize bırakacağınız hizmet talepleri ile ulaşabilirsiniz. Bize ulaşan hizmet talepleri, mobil teknik servis ünitelerimiz tarafından dakikalar içerisinde cevaplanacaktır.

Bosch markalı tüm kombi ürünleri ile ilgili teknik servis için başvuracağınız en nitelikli adres olan kuruluşumuz, tüm parça değişimi işlemlerinde orijinal yedek parça kullanma garantisi vermektedir.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Arçelik kombi servisi – Vestel Kombi Servisi – Beko kombi servisiBosch kombi servisiKombi Servisi - Kombi Servisleri


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR